Yerinde Üretim Hizmeti

Profesyoneller mutfağınızda sizin için oluşturduğumuz hizmetli ekibimiz iş yerinizdeki mutfağınızda Türk mutfağının leziz yemeklerini butik üretim anlayışı ile yemek saatlerinizde sizlere sunacaktır. bu zaman zarfında proje yöneticilerimiz mevcut hizmeti daha iyiye taşıyabilmek için seferber olacaklardır.

Yurdun dört bir yanında mutfağı olan bir Yemek Firması için Sizin mutfağınızda üretim yapıyor olmak oldukça keyifli ve kolay olacaktır. Diğer Yemek Şirketlerini bilemeyiz ama biz size bu deneyimi yaşatmaya oldukça kararlıyız. Avrasya, Düğün Organizasyonlarında Harikalar Yaratan Catering Firmasıdır

Yerinde Üretim Hizmeti Nedir ?

Bu makalemizde sizlere avrasya hazır yemek firması olarak taşıma yemeğin tam tersi olan yerinde üretim hizmetlerimizden bahsedeceğiz yerinde üretim hizmeti genelde çalışan sayısı 200 kişi ve üzeri olan fabrika okul ve hastanelerin tercihi olmuştur. Bu süreçte fabrika bünyesinde kişi sayısına göre en az 50 m2 bir mutfak yeri ayrılır ve orda içerde departmanlar kurulur bunlar minimal olarak hazırlık pişirme soğuk ve sıcak ünite bulaşık ünitesi ve depolamadan oluşmaktadır.

Hazırlık nedir ?

Yemek pişirme evresinden önce kazana konulacak materyellerin tek tek işlenmesi ve menüye uygun hale getirilmesi bir hazırlık işlemidir.

Pişirme ünitesi nedir ?

Yemekler de kullanılacak materyeller hazırlandıktan sonra pişirme ünitesinde her bir sebze yada meyvenin pişirme süresi farklılık göstermektedir bu durum bilinçli bir şekilde planlanır ve pişir me ünitesinde işleme konulur.

Soğuk Hava Deposu nedir ?

Yaz kış gerekli olan büyük buz dolabı olarak bilinin yerinde üretim projelerine minimal düzeyde tutulup bakteri oluşumunu minimize etmek için kurulmuş bir ünitedir. İçerisinde et süt ve meyve sebzeler korunmaktadır.

Sıcak ünitesi nedir ?

Yemekler piştikten sonra paketlenme sürecine kadar demlenmeye bırakalan geniş ve steril olması gereken bir alandır .

Bulaşık ünitesi nedir ?

Bütün süreçlerin sonunda bütün ekipmanların stereli edilme işlemleri bu ünitededir. Bu ünite doğru vaziyette kullanılmaması durumunda bakteri üretimine yardımcı olmuş olunur ve bu süreç marka değerine doğrudan zarar vermektedir. Garantör gıda mühendisleri tarafından oldukça sıkı tutulması gereken alanlardan biridir.Porselen tabaklar ve servis tepsileri profesyonel bulaşık makinasından geçerek yüksek derecelerde olumsuzluklardan arındırılmaktadır.

İyi Bir Catering Firması Ne Tarz Hizmetler Verir

Özellikle çalışan kesimin yemek ihtiyacını karşılayan, yeme içme hizmeti verilen firmalar vardır. Bunlara catering firması adı verilir. Bu firmalar, şirketlerin ve firmaların, özel toplantı ve organizasyonlarında çalışır. Yeme - içme ihtiyacını günlük olarak karşılar. Kolay ve pratik yemek hizmeti verir.

Doğum günlerinde ve özel partilerdeki yeme- içme işini de üstlenirler. Ev yemekleri hizmeti olabileceği gibi özel toplantılarda aperatif tarzı yiyecekler hazırlarlar. Her şeyden önce hijyen kurallarına uygun, taze ve özenli pişirilmiş yemekler yapılmalıdır.

Yemekleri sadece pişirmek değil servis elemanları ile serviste yapma imkanı da sağlamaktadır. Üretimden sunma kadar tüm yemekler hijyen kuralları içinde yapılır ve servis edilir. Ekip eğitimli olmadır. Kaliteli hizmet amacı ile hizmet veren firmalardır.

Kurumsal Catering Firmaları

Bir Catering firmasının "Kurumsal Catering Firmaları" arasında yer bulabilmesi için çok önemli bir kaç özellik ve vasfa sahip olması gerekmektedir. Çünkü "catering" demek bir anlamda "yemek" demektir. Durum böyle olunca da "sağlık ve hijyen" vazgeçilmez iki kilit noktası olmaktadır.

Peki, her yemek yapıp dağıtan, toplu yemek organizasyonlarında hizmet veren catering şirketine, "Kurumsal Catering Firması" diyebilir miyiz? Cevap tabi ki hayır. Hatta kendisini kurumsal olarak tanıtan onlarca firmanın bile üretim yaptıkları yerler rezalet durumdadır.

Yukarıdaki paragrafları okuduysanız firmanız için ciddi ve işine özen göstererek yapan bir catering firması bulmanın aslında zannettiğiniz kadar kolay olmayacağını anlamış olmalısınız. Peki "Nereden bulacağım bu kurumsal catering firmalarını?" diyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Avrasya Kurumsal Yemek - Kurumsal Catering Firmaları Arasında 30 Yıldan Beri Hizmet Veriyor...

Evet, Catering sektöründe adından sürekli kalite, hijyen, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası gibi cümlelerle söz ettiren Avrasya Kurumsal Yemek firması rakiplerinin her zaman birkaç adım önünde duruyor.

Özel denetim uygulamaları ile kendi içerisinde bile kalite ve hijyeni hep üst düzeyde tutmak için çalışmalar yapmaktadır.

Yemek yapımında kullanılan tüm gıda malzemelerinin kökenini araştıran, organik ve katkısız olan ürünleri tercih eden firma bu noktada da bir çok rakibini geride bırakmaktadır.

İstanbul Kurumsal Catering Firmaları arasında servis ağı en geniş olan ve tüm İstanbul geneline hizmet veren Avrasya Catering (Kurumsal Yemek), bu imkanı ile Türkiye'de tek firma olabilme potansiyeline sahiptir.

İstanbul Kurumsal Catering Firmaları

Avrasya Kurumsal Yemek & Catering firması, İstanbul'un Avrupa yakasındaki yüzlerce müşterisine geniş servis ağı ve hem lezzetli hem de sağlıklı yemeklerini ulaştırmaktadır.

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçeleri için "Kurumsal Catering Firmaları" , "Kurumsal Yemek Firmaları" , "İstanbul Catering Firması" ve "Büyük Catering Firmaları" arayışlarınız artık son bulabilir; Çünkü Avrasya Kurumsal Yemek & Catering firması sizin tüm kurumsal yemek ihtiyaçlarınızı profesyonel ve hızlı çözümler ile karşılayacaktır.

Beylikdüzü Catering Firmaları

İstanbulun neredeyse bitiş noktası olan bu güzide ilçe beylikdüzü organize sanayinin ağırlıklı olduğu ve konutların olduğu bir noktadır. Yaklaşık istanbul nufüsunun %10 bu ilçede ikamet etmektedir. Bölgedeki arazi yapısı ve konut fiyatlarının makul oluşu ciddi manada bir potansiyel oluşmasına sebep olmaktadır. Avrasya Catering üretim noktası beylikdüzü catering firmaları arasındaki en iyi mutfaktır. Gerek yemek menüleri olsun gerek ise servis ağı ile avrasya beylikdüzü yemek firmaları asında lider konumdadır. Adnan kahveci bölgesinde bulunan üretim tesisiyle avrasya beylikdüzünde yaklaşık 10.000 bin kap yemek üretmektedir.

Türkiyenin önde gelen catering şirketi avrasya bu noktada çok değerli sanayi kuruluşlarına günde on bin kap yemek üreterek yıllık cirosunu yaklaşık 30.000.000 tl ye ulaştırmıştır. Aynı zamanda bir vergi rekortmeni olan avrasya beylikdüzü yemek firmaları arasındaki farkını devletine ödediği vergi ile de net bir şekilde ortaya koymuştur. E faturadaki müşterine yasa gereği e-mail yoluyla faturasını ulaştırmaktadır. Faturalar yedi günde bir kesilmekte olup her hün beylikdüzünde bulunan müşterilerine irsaliye düzenlemektedir. Bu düzenleme ile muhasebesel karışıkların önüne geçen lider yemek şirketi avrasya yemek fiyatlarında istediği noktada istediği catering fimasından farklı fiyatlar verip istediği sözleşmeyi imzalamaktadır. Beylikdüzü Yemek üretim tesimimizi ziyaret etmek isterseniz 0212 489 12 28 nolu telefondan ulaşıp bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Yemek Firmalarında Mesai Yemeği

Bölgedeki trafik opsiyonundan dolayı direk mutfaktan çıkan yemekler taşıma yemek hizmeti ile daha doğrusu tabldot yemekler tüketiciye çok kısa sürede ulaşmaktadır.

Mermerciler sanayi sitesinde yaklaşık 2000 kap taşıma 750 kap yerinde üretim hizmetleri ile beylikdüzünde lider yemek şirketi avrasya ‘yı mutlaka keşfetmelisiniz.


Teklif Talep Formu