Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul avrupa yakası başta olmak üzere şehrin yaklaşık dört bir yanına CATERİNG FİRMASI arayan geniş servis ağımız ile lezzetli yemeklerimizi taşımaktayız.

Thermoline taşıma sistemine sahip kurum yapısı ile istanbulun bir çok ilçesine hizmet taşımaktayız bu sistemler toplam kalite yönetiminin bir parçasıdır. En güncel sistemleri mutfağımıza bir yemek firması olarak mutfağımıza entegre etmiş durumdayız. En güncel sistemler arasında 2018 model fırınlar buharlı pişirme ünüteleri mevcut endüstiriyel yemek sektörünün lideri olan avrasya kurumsal yemek aş bu aşağıdaki bölgelerin dışında daha farklı lokasyonlardan talep gelirse şirketimiz yemek hizmetini ulaştırma kabiliyetine sahiptir. İletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Uzak diye bir yer yok sloganı ile yola çıkan şirketimiz istanbuldaki bütün noktalara hizmet ulaştırmaktadır. Yerinde üretim projelerine gıda taşıma yemek projelerine yemek taşıyan avrasya catering firması süper hizmetler vermenin kıvancını yaşamaktadır. 

Siz nereye yemek oraya
Doyumsuz Türk mutfağının asimile olmamış halini siz nereye yemek oraya politikasıyla götüren şirket kültürü avrasya kurumsal catering de olukça yüksektir. Leziz mutfağımızın anonim yemek çeşitleri ve yöresel menülerini sofralarınıza kadar profesyonel bir vaziyette taşımaktadır. Gıda kodeksine uygun üretim ve planlama yapısıyla dinamik kadrosuyla okul hastane ve fabrikaların istihdamlarının yemek ihtiyaçlarını doğrudan karşılamaktadır. Endistiriyel yemek üretimine farklı renkler katan avrasya gıda hizmetleri size geleneksel şık sunum tecrübesiyle size ulaşır.

22 servis aracı ile istanbulun her bölgesine hizmet götüren kurumumuz sizin işletme merkeziniz ve şubelerinize her gün aynı anda hizmet ulaştırmayı teklif ediyor. Sizlerde bu hizmetten yararlanmak için teklif talep formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlıyabilirsiniz.

İYİ BİR CATERİNG FİRMASI NASIL OLMALI ?

İyi üreticileri seçmek artık günümüzde oldukça zor hale gelmiştir gıda güvenliği kontrollerini sağlayan lider bir catering firması arıyorsanız mutlaka mutfağını denetlemelisiniz mutfak denetimini mümkün olduğu kadar sabah saatlerinde araçların çıkışa hazır olduğu saatlerde yaparsanız catering firmasının bütün manevralarını yerinde görmüş olursunuz bu süreçte depolama alanları sevkiyat alanları hazırlık alanlarındaki görünmeyen yerleri peçete yardımıyla toz kontrolü yapabilirsiniz .
 Catering de araç içi temizliği çok önemlidir sevkiyat araçlarının ilaçlanması hijyen açısından doğru bir şekilde taşınması bunların hepsi denetime tabidir gıda güvenliği açısından üreticiler bu hususlara dikkat etmelidir. Siz tüm bu sorunları çözemem diyorsanız Avrasya Catering bu noktada çözüm ortağınız olmaya hazırdır.
Catering Demek Yemek Demek İstanbulluların Tercihi Ne
İstanbul, her kesimden insanın buluştuğu bir metropol olmasından kaynaklı olarak yemek zevkleri farklı bir çok insanın buluşma noktasıdır. Herhangi bir tarz veya köken sahibi catering firmaları başarılı olma şansına sahiptir. Bu açıdan yaklaşıldığı takdirde İstanbul catering anlamında büyük fırsatları barındırmaktadır.

Bununla alakalı olarak en güzel örnek, zamanla değişime uğrayan iş yaşantısı sebebiyle ilgisi sürekli artan öğün yemek veren firmalardır. Özellikle diyetisyenlerin belirlediği kriterlere göre öğün verebilen bu firmalar catering anlamında yaşanan değişim ve arz açığının göstergesidir.

Bunun yanında, firmaların çalışanlarına verdiği öğün yemeklerinde catering firmaları sektör olarak doyum noktasına yaklaşmış olması farklılıkların yapılmasında ana sebeptir. Verdikleri hizmetlerin her anlamda kaliteli olmaması halinde sektörde tutunamayacakları çok açıktır. İstanbul yemek şirketi çeşitliliği bu sebeplerden dolayı çok fazladır.

Teklif Talep Formu