Catering Firmalarında Tabldot Yemek

Düğün, Nişan, İş Toplantıları, Özel Yemekler, Davetler, Yat Gezileri, Piknikler, Açık hava organizasyonları, Dilerseniz sizlerin belirlediği yerlerde, dilerseniz anlaşmalı salonlarımız da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yenilik : Konu yemek ise hizmetinizdeyiz. Avrasya, toplu beslenmede kendi alanında yeniliklerin öncüsü olan bu sektörde dünyadaki tüm gelişmelerden haberdar olup sizlere en iyisini sunar. Avrasya, gerektiğinde mönü düzenlemelerinde çalışanlarınızın fikirleriyle yola çıkacak ve sizleri memnun edebilmek için yeniliklere izin verecektir. Avrasya, hizmet ederken yeniliklere açıktır. Çünkü en iyi, en güzel, en lezzetli yemekleri en sağlıklı üretmeyi hedef seçmiştir.Avrasya, davet ikramlarında lider catering firmasıdır. 

AVRASYA ZİYAFET VE İKRAM


Günümüzde yemek pişirmenin amacı, yanlızca karın doyurmak ya da 'ziyafet çekmek' olmaktan çıkmıştır. Genel olarak teknolojinin, özel olarak tıp biliminin kaydettiği gelişmeler bir yanda yükselen kültür döngüsü diğer tarafda insanların yemek hususunda, şimdiye kadar mevcut durumdan farklı olarak benimsenmesine yol açmaktadır.

Bugün ki aklımızda sağlıklı yaşama gibi metod yerleşmektedir. Yapay bir takım dopingler yerine vucüdun direncini artıran besinler dengeli ve düzenli bir şekilde almak mümkün bu durumun önemini giderek web sitemizden yoğun bir şekilde anlatmaya çalışmaktayız.

Bu bilince sahip olunca pişirme evresi çok ayrı bir anlam kazanmaktadır. Eti ya da sebzeyi yenecek kıvamda doğru yumuşatmanın ötesinde bir işlem malzemelerin besin değerini mümkün oldukça muhafaza etmek durumundayız.

Mutfağımızda , geleneksel Türk yemeklerinin yanı sıra , dünya mutfaklarından esintiler alınmıştır. Bir parçası olduğumuz dünya kültürünün ayrılmaz bir boyutu olarak tad ve lezzet anlayışımız da uluslar arası etkilere açık olması son derece doğaldır. Ham bir malzemenin farklı yemek kültürlerinde ne şekilde işlendiğini bilmek ve denemek ağzımıza yeni tadlar katmaktan öte yaratıcılık ve şevkimizi de artıracaktır.

Doğru beslenme nasıl olur

Doğru beslenmek için örneğin et gibi sıkça yenmesi gereken yiyeceklerle yurdumuzda bol miktarda yetişen örneğin patlıcan gibi bazı sebzelere haliyle diğerlerinden daha fazla tarif ayrılmıştır. Bunları diğer makelerimizde ve blog tarafımızdan öğrenebilirsiniz. Böylece her gün yemek pişirmek ve beğendirmek zorunda olan kadınlara geniş bir seçim alanı sağlanmaya çalışılmıştır.

Tabldot Yemek

Seçmesiz toplu yemek anlamına gelen tabldot yemek hizmeti okul. hastane ve fabrikaların öğlen yemek saatleri için sunulan bir çeşit toplu yemek hizmetidir. Gıda güvenliği sağlanmış hijyenik koşullarda üretilen tabdot yemekler istanbul başta olmak üzere büyük şehirlerde yaygınlaşan profesyonel mutfaklardır. Dört kaptan başlayan menüler ile dört çeşit salatabar ve diğer alternatif menüleri ile avrasya catering tüm istanbula hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Avrasya en iyi tabldot yemek firmasıdır.

Teklif Talep Formu