Tabldot Şirketleri

Tabldot Şirketleri

Tabldot şirketleri; geçmişten günümüze dek yemek hizmeti veren ve birçok işletme ile kişiye yemek hizmeti konusunda ihtiyaçlarına kurumsal çözüm sunan firmalardır. Bu firmalar müşterinin portföyüne uygun olarak en doğru yemek hizmetini müşteriye sunar. Siz de beklentilerinizi net bir biçimde yemek şirketleri ile paylaşıp, isteklerinize en uygun hizmeti alabilme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Tabldot Şirketleri Nedir ve Neden Tercih Edilmelidir?

Tabldot şirketleri; temel anlamda çok fazla kişi için kısa süre içerisinde yemek hazırlığı yapar ve müşterisinin isteğine göre ilgili yere ulaştırır. Bu hizmet kapsamında müşteri portföyü incelenir, inceleme sonucuna göre menüler hazırlanır, yemekler için gerekli malzemeler tedarik edilir, menüye uygun olarak yemekler hazırlanır, paketleme işlemleri yapılır ve müşteriye ulaştırılmak üzere paketlenir ve servis araçlarına konur. Tüm süreç bu şekilde ilerlese de aslında sistematik bir dizi aşamadan geçilir. Her bir aşamada yetkin kişilerin çalışması ve düzenli kontrollerin yapılması kaliteli hizmet vermenin en önemli nedenidir.

Tabldot şirketleri; sağladığı avantajlar düşünüldüğünde tercih edilmesi gereken firmalardır. Kısa sürede şık sofralarda lezzetli yemekler yeme imkanına sahip olmak, doğru hizmeti alabilmek, ekonomik anlamda kazançlı olmak ve zamanı asıl işlere ayırma konusunda tabldot yemek şirketleri birçok avantajı beraberinde getirir. Bütün bu sağladığı faydalar düşünüldüğünde bulunduğunuz bölgedeki tabldot yemek firmaları ile anlaşmak doğru bir seçim olacaktır. Ancak her yemek firması ile anlaşmak memnun olacağınızı göstermez. Bu bakımdan doğru firma seçimi yapmak da önemlidir.

Tabldot Şirketleri Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Farklı sebeplerden ötürü tabldot şirketleri ile anlaşmak isteyebilir, ancak hangi firma ile anlaşmanız gerektiğini bilmeyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan birkaç husus vardır. Bu hususları seçim yaparken göz önünde bulundurmak ve seçimlerinizi verirken değerlendirmek oldukça mühimdir. Bu hususlar;

  1. Yemek şirketinin daha önceki deneyimlerini mutlaka incelemek gerekir. Hangi yemek hizmet türünü sunduğu ve nasıl sunduğu konusunda fikir kazanılmalıdır.
  2. Çalışanların ve çalışma ortamının ne denli hijyenik olduğu ve sağlık koşullarına uygun biçimde hizmet verilip verilmediğine bakmak gerekir.
  3. Menünün zenginliği, tekrar etme sıklığı, yemeklerin mevsime uygun seçilip seçilmemesi vb. gibi konuları incelemek gerekir. Bunun için de örnek menü talep edilmeli ve isteklerinizle uygunluğu değerlendirilmelidir.
  4. Kalite standartlarına ve gıda güvenliğine uygun bir şekilde çalışmaların yapılıp yapılmadığına da mutlaka bakılmalıdır. Aksi halde anlaştığınız catering şirketinin sunduğu hizmetten memnun kalmayabilir ve hem zaman hem de ekonomik anlamında zararlı çıkabilirsiniz.

Tabldot Şirketleri Fiyatları

Tabldot şirketlerinin fiyatları; hizmetin türüne, kapsamına, menünün zenginliğine, kaç çeşit yemek sunulacağına ve piyasanın mevcut durumuna göre değişiklik gösterir. Bu bakımdan yemek firmasına göre farklı fiyatlandırmaların olması olağandır. Hizmetin kalitesi ile de orantılı olarak fiyatlar değişmektedir. Bu yüzden piyasada sunulan fiyatların çok altındaki hizmetlerden kaçınmak gerekir.

Teklif Talep Formu