İstanbul Catering Hizmeti

İstanbul Catering Hizmeti

İstanbul catering hizmeti hem Anadolu hem de Avrupa yakasında gerek iş yerleri gerekse organizasyonlar için tercih edilen yemek hizmet türüdür. İstanbul büyük bir şehir olduğundan ve çok fazla kişiyi içerisinde barındırdığından catering hizmetine de çokça ihtiyaç duyulur. Bu nedenle catering firması sayısı da oldukça fazladır.

İstanbul Catering Hizmeti: Avrasya Kurumsal

İstanbul’da catering hizmeti veren yemek şirketlerinden biri de Avrasya Kurumsal yemek firmasıdır. Avrasya Kurumsal sahip olduğu birçok özelliği ile bütün müşterilerini son derece memnun eder. Yemek şirketi olarak bünyesinde barındırdığı ve en iyi şirket olmasını sağlayan özellikleri;

  1. Köklü bir firmadır. Uzun yıllar bu sektörde faaliyet göstermekle birlikte sahip olduğu deneyimleri hizmetine yansıtır.
  2. Yenilikçidir. Gerek menülerinde gerekse hizmet sunumunda yeniliklere sıklıkla yer verir.
  3. Personellerini işinde uzman kişiler arasından seçer. Böylece tüm hizmet profesyonel bir şekilde yürütülür ve bütünüyle en iyi sunulmuş olur.
  4. İşinde en iyi firmalarla çalışır. Böylece ürün tedarikleri gibi hizmetin gereğini en iyi şekilde seçer ve hizmetine yansıtır.
  5. Müşteri memnuniyetini önceliğine alır. Geri bildirimlerle birlikte sürekli bir gelişim gösterir.
  6. Makul fiyatlarla hizmet sunarak hemen herkesin hizmetinden yararlanmasına imkân sunar.
  7. Yemeklerin hazırlandığı ve paketlendiği alan da dahil olmak üzere hizmet sürecinde yer alan tüm mekân ve araç gereçler hijyen kapsamında düzenli olarak kontrol edilir.
  8. Kalite standartları, hijyen koşulları, gıda güvenliği ve yönetmeliklere uygun biçimde faaliyet gösterir.

Yukarıda listelenen tüm maddeler Avrasya Kurumsal’ın daima en iyi hizmeti vermesini sağlayan belli başlı özellikleridir. Bunun dışında pek çok unsurla birlikte her daim en iyisini müşteri ile buluşturmayı hedefleyen Avrasya Kurumsal, İstanbul’un en iyi ve kaliteli catering hizmetini sunmaya devam etmektedir.

İstanbul Catering Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

İstanbul catering hizmetinden herkes faydalanabilir. Özellikle fabrika, küçük işletmeler ve hastane gibi çeşitli kurumlar sıklıkla tabldot hizmetinden yararlanır. Çeşitli yemek hizmet türlerinden ve avantajlarından yararlanmak için bulunduğunuz bölgedeki en iyi yemek firması ile irtibata geçmek ve şartları konuşarak anlaşma sağlamak gerekir.

İstanbul’da yer alan yemek şirketleri ile anlaşma yapmak çok kolay olsa da bu noktada önemli olan ayrıntılı araştırma yapmak ve gelişigüzel firma seçmemektir. Gıda güvenliği, sağlık, hijyen, yemek firmasının sahip olduğu donanımlar, fiyatlandırma politikası vb. birçok hususa bakarak karar vermek gerekir. Aksi halde hizmet almaya başladıktan sonra isteklerinizi karşılayamadığını görebilir, hizmetten memnun kalmayabilirsiniz. Bu da hem zaman hem de para kaybının yaşanmasına neden olur.

İstanbul Catering Hizmeti Fiyatları

İstanbul’da yer alan yemek şirketlerinin fiyatları sabit değildir. Çeşitli değişkenlere göre farklılıklar gösterir. Bu nedenle bütçenize uygun olacak şekilde catering hizmeti sunan firmaları bulmak ve arasından en iyi hizmeti sizinle buluşturacak firma ile anlaşma yapmak gerekir.

Teklif Talep Formu