4+1 Yemek Hizmeti Nedir?

4+1 Yemek Hizmeti Nedir?

4+1 yemek hizmeti aslında catering firmalarınca verilen ve 4 çeşit yemeğin yanında ayrıca salata tatlı gibi bir seçeceğin de olduğu yemek hizmetidir. Bu hizmet çoğunlukla işletmeler ve fabrikalar tarafından tercih edilir. Özellikle yoğun iş temposunda çalışan ve kaybettikleri enerjiyi geri alma konusunda önem arz eden durumlarda catering firmalarının bu hizmeti en makul alternatiftir.

4+1 Yemek Hizmeti Faydaları Nelerdir?

4+1 yemek hizmetinin faydaları çok fazla olmakla birlikte temel sunduğu avantajlara bakılacak olursa;

  1. Gün içinde çok fazla enerji kaybetseniz de sunulan yemeklerle gerekli enerjiyi kazanabilir,
  2. Beslenme düzeni sağlayabilir,
  3. Özel menü seçimleri ile sağlıklı beslenebilir,
  4. Yemek hazırlıkları ile uğraşmayarak vakit kazanabilir,
  5. Ekonomik fiyatlandırmaları ile bütçenizi sarsmadan hizmet alabilir,
  6. Her gün yemek olarak ne yapacağınızı düşünmek durumunda kalmazsınız.

Yukarıda belirtilen avantajlara ek olarak pek çok konuda da imkân tanıyan yemek şirketleri işletmelerin iş yükünü hafifletir. Bu nedenle de yemek şirketleri günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Yemek hizmeti hangi türde sunulursa sunulsun hizmetin özü bakımından fayda sağlar. Bu sebeple seçim yaparken ister tabldot isterseniz toplu yemek hizmeti alın fark etmeksizin birçok konuda avantaj sahibi olursunuz. Ancak dikkat edilmesi gereken tek bir nokta bulunur ve bu da en iyi yemek şirketinin bulunmasıdır. En iyisi ile anlaştıktan sonra gönül rahatlığı ile 4+1 yemek hizmeti alabilirsiniz.

4+1 Yemek Hizmeti Hangi Durumlarda Tercih Edilmeli?

4+1 yemek hizmeti alıp almayacağınız konusunda kararsızsanız bilmeniz gereken en önemli nokta bu hizmeti ne için alacağınızdır. Fabrikanızdaki çalışanların öğle ya da akşam yemeği için mi yoksa mevlit gibi kalabalık bir ortama yemek vermek için mi netleştirmek gerekir. Çünkü hizmeti alma sebebiniz hizmetin kapsamını da etkileyecektir. Eğer çok daha minimal bir hizmet alınması gerekiyorsa yemek çeşitliliğinde azalma olabilir ya da paket yemek hizmeti sunulabilir. Buna karşın ağır iş kolunda çalışan fabrika işçileri için çok daha besleyici, doyurucu ve çeşitliliği bol yani 4+1 yemek hizmeti alınmalıdır. Çorbasından ana yemeğine ve pilav gibi ek yemeğe kadar farklı kombinasyonların oluşturulduğu menülerle çalışanlarınız çok daha verimli çalışabilir.

4+1 Yemek Hizmeti: Avrasya Kurumsal

4+1 yemek hizmeti almaya karar verdiyseniz ve firma seçiminde netlik kazanamıyorsanız gerek kalitesi gerekse personelleri ile catering firmaları arasında öncü olan Avrasya Kurumsal yemek şirketi talep ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde size sunar.

Fiyat performans açısından da farkını ortaya koyan Avrasya Kurumsal catering şirketi ile anlaşarak hizmet almak için iletişim kurabilir, aklınıza takılan konuları konuşarak detaylıca bilgi edinebilirsiniz. İster 4+1 yemek hizmeti isterseniz diğer yemek hizmet türleri için sektörün en iyi Avrasya Kurumsal’ı tercih edin en iyi yemek deneyimini yaşayın!

Teklif Talep Formu